New Automation Technology

Beckhoff, PC Kontrol teknolojisine dayalı açık otomasyon sistemleri geliştirir. Ürün yelpazesi, Endüstriyel PC’ler, I/O ve Veriyolu Bileşenleri, Sürücü Teknolojisi ve otomasyon yazılımınından oluşur. Tüm endüstriler için, ayrı bileşenler olarak kullanılabilecek ve ya sıfırdan eksiksiz ve sorunsuz bir kontrol sistemi oluşturulabilecek ürünler bulunmaktadır. Beckhoff’un “Yeni Otomasyon Teknolojisi” felsefesi, CNC kontrollü makine araçlarından akıllı bina otomasyonuna kadar uzanan, dünyanın her yerinde çeşitli uygulamalarda kullanılan evrensel, açık kontrol ve otomasyon çözümleri anlamına gelmektedir.


Beckhoff Türkiye

Beckhoff, tüm dünya genelinde kendi ofisleri ve dağıtıcıları ile geniş bir satış ağına sahiptir. Beckhoff Türkiye merkezi İstanbul’dadır. Genel Müdürü Cem Ayday’dır. Satış ve teknik destek sağlamanın yanı sıra İstanbul'da bir eğitim merkezi bulunmaktadır.

Beckhoff Automation

Genel Merkez Verl, Almanya

916 million € (+13 %)
İş hacmindeki gelişme 2018
4,300
Dünya çapında çalışan
38
Dünyadaki şube/bölüm ofisler
22
Almanya'daki Şatış/Teknik ofisler
75
Dünyadaki dağıtıcılar
İş hacmindeki gelişme 

İş hacmindeki gelişme

Dünyanın her yerinde, tüm kıtalarda var olma
Dünyanın her yerinde, tüm kıtalarda var olma

Beckhoff’un geliştirme, üretim, idare, dağıtım, pazarlama, destek ve servis gibi merkezi bölümleri Almanya Verl’deki Beckhoff Automation GmbH & Co. KG genel merkezinde bulunmaktadır. Hızla genişleyen bir biçimde alt kuruluşlarıyla uluslararası pazarda varlığını sürdürmektedir. Ortaklarla yaptığı dünya çapındaki işbirliğiyle Beckhoff 75’tan fazla ülkede temsil edilmektedir.

PC tabanlı kontrol teknolojisi
PC tabanlı kontrol teknolojisi

Şirketin 1980 yılındaki kuruluşundan beri, PC tabanlı kontrol teknolojisi kullanarak yenilikçi ürünler ve çözümlerin sürekli geliştirilmesi Beckhoff’un devam eden başarısının temelini oluşturmuştur. Bugün olağan kabul edilen birçok otomasyon teknolojisi standardı Beckhoff tarafından erken bir aşamada tasarlanıp piyasaya başarıyla sunulmuştur. Beckhoff PC Kontrol felsefesi, Lightbus sistemi, Veri Yolu Terminallerinin ve TwinCAT otomasyon yazılımının geliştirilmesi otomasyon teknolojisinin dönüm noktalarıdır ve geleneksel kontrol teknolojisini yüksek performanslı alternatiflerine dönüştürmüşlerdir. Gerçek zamanlı Ethernet çözümü olan EtherCAT önde gelen yeni nesil kontrol kavramları için ileriyi gören, yüksek performanslı bir teknoloji sunar.